وقت زندگی

وقت زندگی

معرفی مرکز جامع نگهداری از سالمندان وقت زندگی

مجموعه ی “وقت زندگی” با بیش از 800 مترمربع زیربنا در 4 طبقه، شامل فضاهای رفاهی متنوعی از جمله 400 متر مربع فضای سبز و روف گاردن است.

فضای کاملا اختصاصی SPA (جکوزی، سونا، ماساژ…) برای استفاده مراجعین و همچنین فضایی یرای بازی های گروهی ( میز پینگ پنگ – فوتبال دستی – بیلیارد و دارت ) مهیا شده است.

طراحی و تجهیز فضای ورزشی، ارزیابی جسمانی و نیز امکان استفاده از دستگاه های حرفه ای ورزشی، در نظر گرفتن فضای اختصاصی انجام یوگا زیر نظر مربیان مجرب شرایط بسیار مناسبی را برای ایجاد آرامش روح و جسم سالمندان فراهم می کند.

بخش فیزیوتراپی این مجموعه با فراهم کردن امکانات و تجهیزات کامل در این زمینه خدمات حرفه ای را عرضه می نماید.

لمکده تداعی گرِ فضای دلنشین خانه با طراحی ویژه می باشد تا سالمندان در این قسمت، امنیت و راحتیِ فضای خانه خود را تجربه کنند. در این بخش افراد می توانند از امکانات متنوع خانه بهره مند شوند و به بازی های دو نفره (تخته نرد، دبرنا، شطرنج…)، تماشای گروهیِ فیلم، نقد و صحبت پیرامون آن و نیز مطالعه بپردازند. مرور خاطرات با گوش سپردن به آواهای نوستالژیک و آرامبخش، امکان برگزاری جشن ها و دورهمی های دوستانه، سالن غذاخوری دنج و زیبا برای سرو غذای گرم و میان وعده، از دیگر مزایای مجموعه “وقت زندگی” است.

از دیگر امکانات این مجموعه، اختصاص فضا جهت برگزاری کلاسها، کارگاه های آموزشی و سخنرانی های مختلف است.