باشگاه مرکز وقت زندگی

خدمات ورزشی

باشگاه مرکز وقت زندگی

خدمات ورزشی با هدف توانمند سازی افراد

در دپارتمان ورزشی “وقت زندگی” بر اساس نتایج حاصل از ارزیابی های صورت گرفته ی هر فرد و به منظور ارتقا وضعیت سلامت جسمانی و بهبود عملکرد، از طریق برگزاری جلسات ورزش گروهی و انفرادی مفرح، تمرین درمانی و حرکات اصلاحی، به رفع مشکلات و ناهنجاری های ساختار قامتی، کاهش دردهای عضلانی- اسکلتی و مفصلی پرداخته و نیز با ارائه ی برنام ههای ورزشی ویژه افرادِ دارای اضافه وزن، دیابتی و افراد مبتلا به پرفشاری خون، این گروه های ویژه را هدف قرار می دهد.

در این مرکز هر روز صبح به مدت 30 الی 45 دقیقه ورزش گروهی مناسب سالمندان، ارائه می گردد.

کلیه فعالیت ها و اقدامات فرد در این بخش در فضای باشگاهی مجهز به کلیه دستگاه های ورزشی تخصصی در کنار مربی مجرب مربوطه صورت می گیرد. از دیگر خدمات ورزشی ارائه شده در مرکز “وقت زندگی” می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

هنرهای فردی نمایشی

ورزش مورد علاقه همه نیست، ‌اما اگر با موسیقی، ‌ریتم و تعادل همراه شود بسیار لذتبخش خواهد بود. برای بالا بردن تعادل جسمی و حفظ شادابی و دوری از افسردگی،‌هنرهای نمایشی فردی گزینه خوبی است. در مرکز وقت زندگی این فرصت برای سالمندان فراهم است که به ورزش، ‌نگاه جدیدی داشته باشند.

یوگا ویژه سالمندان

آرامش و افزایش تمرکز و توجه در سنین بالا باعث کارکرد بهتر شخص و کم کردن احتمال بیماری‌های آلزایمر،‌ پارکینسون و…می‌شود. یوگا، یکی از بهترین ورزش‌ها برای بهبود شرایط سالمندان است. در وقت زندگی، یوگا به شکل تخصصی و خصوصی به افراد کمک می‌کند تا روح و جسمی سلامت داشته باشند.

آروماتراپی مرکز وقت زندگی

آروماتراپی

رایحه درمانی با اسانس های گیاهی در بهبود کیفیت خواب سالمندان تأثیر مثبت داشته و می تواند به عنوان یک روش غیرتهاجمی، آسان و کم هزینه در درمان اختلالات خواب این گروه سنی مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات اسپا مرکز وقت زندگی

اسپا

خدمات زیبایی و مراقبت پوست و استفاده از وان های آروما تراپی علاوه بر اینکه می تواند باعث شادابی و سلامت پوست سالمندان شود، تاثیر بسیار مطلوبی نیز بر روحیه آنها خواهد داشت. همچنین در صورت برنامه ریزی صحیح، سالمندان این امکان را خواهند داشت که با دیگر همسالان خود ارتباط موثرتری ایجاد کنند.

ماساژ وقت زندگی

ماساژ

وجود استرس‌ها و هیجان‌های ناشی از زندگی روزمره، باعث می‌شود عضلات خسته و سفت ‌شوند و قرار گرفتن در محلی ساکت و آرام و ماساژگرفتن باعث ایجاد آرامش می‌شود. همچنین چنانچه درد و ناراحتی فرد با حرکات ماساژ برطرف شود، از نظر روانی تاثیر بسیار مهمی به جای می‌گذارد. ماساژ در رفع بسیاری از دردها تاثیر دارد؛ از جمله کمردرد و سردرد. سالمندان به دلیل کندی حرکت و یکجا نشستن، بدنی سفت همراه با درد دارند. در مرکز وقت زندگی، ماسورهای متخصص و حرفه‌ای پذیرای عزیزان ما هستند تا درد را از بدن آنها دور و حس سبکی را تجربه کنند.