امکانات تفریحی

مشارکت و همیاری در ایفای مسئولیت اجتماعی

از دیگر امکانات مجموعه “وقت زندگی” استفاده از تخصص و توانمندی سالمندانِ عزیز است. هر یک از سالمندانِ عضوِ مجموعه می توانند تخصص، توانمندی و تجربه خود را در ایفای مسئولیت های اجتماعی با دیگر اعضاء مجموعه به اشتراک بگذارند. مشارکت در فعالیت های انسان دوستانه علاوه بر اینکه به سالمندان عزیز احساس مفید بودن، کارآمدی و رضایت خاطر می دهد، سبب ایجاد آرامش، انگیزه و سلامت معنوی نیز می گردد. همچنین تمامی این عزیزان می توانند در فعالیت های خیرخواهانه ای همچون برگزاری بازارچه های خیریه، جشن ها و مراسم های متنوع به نفع بیماران خاص و کودکانِ کار، مجموعه “وقت زندگی” را همراهی نمایند.

کافی شاپ

سالمندان می‌توانند برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی و دیدار با آشنایان از کافی‌شاپ وقت زندگی با امکان پذیرایی متناسب با شرایط خود استفاده کنند. در این مکان انواع دمنوش‌ها، بر اساس مشاوره طب سنتی و سالمندی ارائه می‌شود. سالمندان در اینجا دیگر نگران افزایش قند و چربی خون نخواهند بود؛ چرا که همه خوراکی‌های مجموعه از جمله شیرینی‌ها، دسرها و اسنک‌های لذیذ، تحت نظر متخصص تغذیه تهیه می‌شوند.

انتقال تجربه های تخصصی سالمندان به نسل جدید

هر کدام از سالمندان، کوله باری از تجربه و دانش تخصصی خود را در دوران زندگی خود اندوخته اند. جوانان در ابتدای راه حرفه ای خود، نیاز به هم
اندیشی و همراهی این بزرگان در پیمودن این مسیر پر فراز و نشیب با موفقیت دارند. مجموعه “وقت زندگی” تعامل این دو گروه را فراهم می آورد.

تورهای تفریحی یک و دو روزه

یکی از بهترین سرگرمی‌ها در هر سنی، سفر رفتن است. سفر شادی و سرزنده بودن را در پی دارد. در سفر، سالمندان با همسالان خود اوقات خوبی خواهند داشت و تبادل تجربه و اطلاعات می‌کنند. سفر احساس توانایی را به افراد هدیه می‌دهد. در کنارهم بودن در جایی جدید با دوستان جدید همیشه انرژی‌بخش و شورانگیز است.